Soukromé akce Soukromé akce Soukromé akce Soukromé akce

Soukromé akce

Chcete uspořádat oslavu pro více lidí, zahradní párty, narozeninovou oslavu nebo například svatební hostinu? Pokud si nevíte rady s pořádání jakékoliv společenské akce, neváhejte a využijte našich služeb. Nabízíme profesionální organizování rautů, večírků, oslav, výročí, svateb a mnoho dalšího. Starosti nechte nám a Vy si užívejte volna.

Dětská party

Proč oslavovat pouze kulatiny či životní okamžiky? I malé děti mají rády oslavy. Připravíme pro Vás oslavu pro Vaše nejmenší. Spousta balonku, barev, klaun, bonbonků, apod.

Garden party

Určitě všichni dobře znáte zahradní slavnosti. Při těchto setkáních se využívá teplého letního počasí. Velkou oblibou z gastronomického hlediska je grilování různých druhů mas, sýrů, zeleniny, apod. tuto sešlost mají také velice v oblibě i děti. Je zde možnost využít například bazén nebo dětské hřiště. Proto lze garden party pořádat i v parku či louce.

Oslavy

Chcete uspořádat narozeninové nebo jakékoliv jiné oslavy? Zajistíme pro Vás občerstvení, catering a všechny ostatní důležité povinnosti.

Svatba

Svatba je nezapomenutelný okamžik nejen pro novomanžele, ale měl by se uchovat v paměti i ostatním zúčastněným. Proto pro Vás zajistíme perfektní svatební hostinu, kterou si vychutnáte do posledního doušku. Jsme schopni zajistit svatbu z celkového gastronomického pohledu, ale také ve formě zábavy. Pokud bude Vašim přáním zajištění celkové organizace svatby, není to pro nás žádný problém.

Doplňující služby

K naší nabídce patří také zajištění i ostatních doplňkových služeb, jako například taneční či pěvecká vystoupení, moderátoři, sportovní ukázky, degustace a ochutnávky a mnoho dalšího.

Doprava

Nabízíme také možnost zajištění dopravy hostů (taxi) za zvýhodněných podmínek.

Ubytování

Můžeme zajistit ubytování až pro 150 hostů, samozřejmě za zvýhodněných podmínek.

Zajištění prostor

V případě potřeby Vám můžeme nabídnout využití našich prostor, vhodných pro uspořádání firemních či kulturních akcí, vánočních večírků nebo ostatních společenských událostí za výhodných podmínek! Samozřejmostí je ale také možnost využití prostor Vaší společnosti.

Máte zájem o naše služby

pošlete nám nezávaznou poptávku

Pokračujte zde

Firemní akce

Chcete uspořádat koktejl párty, recepci, banket, raut pracovní oběd nebo večeři
či jinou firemní akci?

Pokračujte zde

Soukromé akce

Chcete uspořádat oslavu pro více lidí, zahradní párty, narozeninovou oslavu nebo například svatební hostinu?

Pokračujte zde