Catering - Příbram Catering - Příbram Catering - Příbram Catering - Příbram Catering - Příbram Catering - Příbram Catering - Příbram

Catering

Pokud si nevíte rady s pořádání jakékoliv společenské akce, neváhejte a využijte našich služeb. Nabízíme profesionální organizování rautů, večírků, oslav, výročí, svateb a mnoho dalšího. Starosti nechte nám a Vy si užívejte volna.

Zajímá-li Vás naše orientační nabídka rautů, pokračujte prosím na stránku Nabídka >.

Firemní akce

Banket

Banket je společenská akce, která je považována za nejnáročnější a zároveň nejsložitější způsob občerstvení. Vše je dokonale sladěno a dbá se na nejmenší detaily. Velmi důležitým prvkem je zde dokonalá souhra obsluhujícího personálu, který dodá spolu s výborným jídlem večeru tu správnou atmosféru.

Brunch business

Brunch business neboli snídaně a oběd v jednom názvu. Tato akce se pořádá od ranních hodin až do odpoledne. Snídani tvoří především anglické pokrmy. Jedná se hlavně o míchaná či vařená vejce, slaninu, grilované párečky, fazolky, ale také zdravější müsli, cereálie, jogurty, ovoce či zelenina. Vše bývá formou bufetu neboli tzv. samoobslužných pultů či stolů. K obědu se podávají klasická teplá jídla, místní speciality či příležitostné pokrmy.

Coffee break

Coffee break opravdu vystihuje svůj překlad z anglického jazyka. Jedná se tedy o kávou pauzu. Coffee breaku se využívá především při pořádání školení, kurzů, seminářů, apod. Během krátké chvíle se účastník musí stihnout občerstvit a doplnit tekutiny. Podává se především sladké pečivo, toasty, chuťovky. K pití poté káva, čaj a minerální voda.

Číše vína

Jedná se o společenskou akci kratšího charakteru. Využívá se především při podpisu smluv, prezentacích nebo seznamovacích akcích.

Koktejl párty

Koktejl párty je společenská událost, která se pořádá v odpoledních či večerních hodinách. Jedná se o méně honosnou akci, tudíž i menšího společenského významu. Je vhodná pro kratší akce.

Raut

Společenská událost, která zpravidla následuje po ukončení představení, prezentací, otevíracích akcích, firemních záležitostí, ale také se využívá k oslavám či jiným společenským událostem. K jídlu je nabízeno velké množství jak teplých tak studených pokrmů, chuťovek, dezertů, apod. U rautu je častým doplňkem např. vinný bar. Dalším typickým znakem je, že se hosté obsluhují sami od nabízených stolů. K dispozici jsou pouze kuchaři u teplého rautu, kteří hostům pouze asistují. Hosté u jídla převážně stojí u malých kulatých stolů. K dispozici je jen pár židlí na sezení.

Recepce

Recepce je společenská událost na velice vysoké úrovni. Využívá se často v diplomatickém styku, vládním jednáním a společenským událostem, které jsou velice důležité a je potřeba připravit okolnostem důležitý a důsledný průběh.

Super dining

Organizovaná společenská akce, která se uskutečňuje především ve večerních hodinách. Jedná se o servírování večeře od strany obsluhujícího personálu. Často je jedná o tří až čtyř chodové menu zakončené dezertem.

Taste party

Degustace téměř všech oblíbených surovin a pokrmů, ale také nápojů. Degustace jsou vhodné při firemních akcích, teambildincích nebo výročních firemních oslavách. Na degustačním stole velmi často najdete ochutnávku sýrů, exklusivních čokolád, vín, kávy, ale také čajů a doutníků. Součástí také bývá vyhodnocení a analýza nejoblíbenějších produktů.

Soukromé akce

Dětská party

Proč oslavovat pouze kulatiny či životní okamžiky? I malé děti mají rády oslavy. Připravíme pro Vás oslavu pro Vaše nejmenší. Spousta balonku, barev, klaun, bonbonků, apod.

Garden party

Určitě všichni dobře znáte zahradní slavnosti. Při těchto setkáních se využívá teplého letního počasí. Velkou oblibou z gastronomického hlediska je grilování různých druhů mas, sýrů, zeleniny, apod. tuto sešlost mají také velice v oblibě i děti. Je zde možnost využít například bazén nebo dětské hřiště. Proto lze garden party pořádat i v parku či louce.

Oslavy

Chcete uspořádat narozeninové nebo jakékoliv jiné oslavy? Zajistíme pro Vás občerstvení, catering a všechny ostatní důležité povinnosti.

Svatba

Svatba je nezapomenutelný okamžik nejen pro novomanžele, ale měl by se uchovat v paměti i ostatním zúčastněným. Proto pro Vás zajistíme perfektní svatební hostinu, kterou si vychutnáte do posledního doušku. Jsme schopni zajistit svatbu z celkového gastronomického pohledu, ale také ve formě zábavy. Pokud bude Vašim přáním zajištění celkové organizace svatby, není to pro nás žádný problém.

Doplňující služby

K naší nabídce patří také zajištění i ostatních doplňkových služeb, jako například taneční či pěvecká vystoupení, moderátoři, sportovní ukázky, degustace a ochutnávky a mnoho dalšího.

Doprava

Nabízíme také možnost zajištění dopravy hostů (taxi) za zvýhodněných podmínek.

Ubytování

Můžeme zajistit ubytování až pro 150 hostů, samozřejmě za zvýhodněných podmínek.

Zajištění prostor

V případě potřeby Vám můžeme nabídnout využití našich prostor, vhodných pro uspořádání firemních či kulturních akcí, vánočních večírků nebo ostatních společenských událostí za výhodných podmínek! Samozřejmostí je ale také možnost využití prostor Vaší společnosti.

Máte zájem o naše služby

pošlete nám nezávaznou poptávku

Pokračujte zde

Firemní akce

Chcete uspořádat koktejl párty, recepci, banket, raut pracovní oběd nebo večeři
či jinou firemní akci?

Pokračujte zde

Soukromé akce

Chcete uspořádat oslavu pro více lidí, zahradní párty, narozeninovou oslavu nebo například svatební hostinu?

Pokračujte zde